ad

رفع موهای زائد به وسیله IPLدکتر مریم ضابطی

IPL و رفع موهای زائد چیست؟ IPL می توان باعث جوان سازی پوست شود، در این بخش مزایا و معایب IPL و مراقبت های آن را مورد بررسی قرار می دهیم

IPL و رفع موهای زائد چیست؟ IPL می توان باعث جوان سازی پوست شود، در این بخش مزایا و معایب IPL و مراقبت های آن را مورد بررسی قرار می دهیم
رفع موهای زائد به وسیله IPLدکتر مریم ضابطی IPL و رفع موهای زائد چیست؟

ای پی ال intense pulse light یعنی سیستم‌های نور شدید پالسی. در اصل لیزر نیست بلکه فلش لامپ‌های زنون هستند که نور چند طول موجی ایجاد می‌کنند که قادر است اثرات گوناگون بر روی ساختارهای مختلف پوست داشته باشد و می‌توان با گزینش فیلترهای مناسب اثر دلخواه برای اهداف مشخص را بدست آورد. دستگاه IPL لیزر نیست اما کارایی و عملکرد مشابه دارد ارزان‌تر است و سریعتر عمل می‌کند IPL عوارض و خطرات ناشی از لیزر مثل تغییر رنگ پوست به خصوص در افراد تیره و سوختگی و ….. به دنبال ندارد.

رفع موهای زائد با IPL

دستگاه IPL با پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت، پاها، پشت؛ به‌صورت آرام و بی‌خطر استفاده می‌شود پالس‌های نوری با تمرکز روی فولیکول موها موجب ایجاد گرما و تخریب آن‌ها بدون سوختگی و یا آسیب به پوست می‌شوند. دستگاه حذف موی IPL سریع وکاملاً بدون درد است عوارض جانبی کم است ولی می‌تواند شامل قرمزی و تورم در محل درمان باشد که به سرعت برطرف می‌شوند.

IPL پیگمان درون فولیکول مو را مورد هدف قرار می‌دهد تعداد زیادی از مردم تجربه حذف موهای زائد به صورت کامل توسط این روش را دارند، اگر موها دوباره رشد کنند به صورت نازک و ظریف خواهند بود.

تعداد جلسات لازم برای رفع موهای زائد

روش کار تعداد جلسات لازم رفع موهای زائ...

مشاهده مطلب کامل در سایت منبع
drzabeti [dot] com/رفع-موهای-زائد-لیزر-ipl/
ad

مطالب خواندنی

مطالب تصادفی

ad
0.155
×
Download